Založ si blog

Zázračné Slovensko, očarujúca zem!

Kto by si predstavil ranč bez koní, pomyslel by som si o ňom, že je blázon. Takýto ranč ale naozaj existuje, stačí zavítať do obce Kráľova Lehota na Liptove. Bol som prekvapený, toto miesto ma očarilo od prvého okamihu, nazval by som to miesto slovenských zázrakov, alebo aj zázračná krajinka.

Mračná nad lúkou

Slnečné lúče na ranči

Kedy je najlepšie navštíviť toto miesto? 
Je veľa možností, človek tu môže byť spätý s prírodou, relaxovať, iba tak pozorovať slnko, les a opaľovať sa. Preto ak niekde cestuješ a máš ranč po ceste, určite sa zastav, pre mňa je to najlepšie miesto na prečistenie mysle, daj tomu šancu aj ty.
Ak chceš ale stráviť v lone Nízkych Tatier viac ako deň, ideálnou príležitosťou bude Campfest – festival konajúci sa od 31.júla do 3. augusta. Tisícky ľudí, no aj napriek tomu si môžeš dopriať oddych, okrem rozjímania nad okolitým prostredím ti festival ponúka zamyslenie nad životom, vierou, ľuďmi… A samozrejme nekonečné množstvo zábavy!

Volejbalové ihriská

Letné osvieženie vo Váhu

Nočná scenéria s hlavným stanom

Areál Campfestu

Campfest nie sú len stany, koncerty, nie je to obyčajný festival. Okrem rôznych svetových aj slovenských kapiel tu vystupuje niekoľko rečníkov, tohto roku čakajú účastníkov témy o rodine, vzťahoch, sebaúcte a kresťanstve. Tieto semináre sú zvyčajne umiestnené do humna a každoročne sa tešia väčšej popularite, pred rokom sa ľudia nedokázali už zmestiť do stanu! Ak ešte stále hľadáš a chceš vedieť viac, v poradenstve ti ľudia vedia poradiť aj osobne, vypočujú si tvoj konkrétny príbeh a povzbudia ťa. Je to niečo neobyčajné a v dnešnej dobe veľmi cenné, niečo čo bežné festivaly neponúkajú. Mne sa veľmi páči, že na Campfeste na svoje problémy nezabudnem len chvíľkovo, na Campfeste na svoje problémy zabudnem navždy!

Prednáška v humne

Čo by to bol za ranč bez stodoly? Tá ale nebude slúžiť ako úschovňa koní, táto stodola ponúka široký program koncertov, worhskopov, talkshow a po novom aj divadiel! Pri niektorých koncertoch stodola “praská”, je skvelé už iba zažiť tú atmosféru, niekedy sa tu skáče, inokedy chváli alebo aj plače.

Koncert v stodole

Graham Kendrick, Jeremy Camp, Guvana B či We are lions… To sú názvy ťahákov tohto ročníku, na ktoré sa teší snáď každý, kto sa vyzná v gospelovom prostredí. Títo interpreti budú vystupovať na hlavnom pódiu zvanom Hangár. S kapacitou 6000 osôb patrí k najväčším stanom na Slovensku, tak hor sa doň a nestratiť sa! A ešte rada tým, ktorí sa už začínajú baliť, hlavné programy sa naozaj vynechať neoplatí!

Koncert v hangári

Hlavný program Campfestu

Možno mi neveríš, možno si skeptický, možno nie si ani kresťan, možno nedokážeš nabrať odvahu a prísť. Nemáš ale čo stratiť, daj tomuto miestu šancu a možno aj ty uvidíš zázrak ako ja!

Ide nám “len” o život

30.07.2014

Je miesto, kde sa každoročne stretnú tisícky mladých ľudí, ktorí chcú žiť! Nechcú žiť ale iba fyzicky, svoje žitie chcú posunúť do vyššej roviny než je prežívanie. Existuje niečo, viac »

Nekresťan na kresťanskom festivale. Päť dôvodov!

29.07.2014

Na prvý pohľad si asi pomyslím, čo by som robil ako nekresťan na kresťanskom festivale ako je Campfest? Kládol by som si otázku, prečo by som vlastne navštevoval miesto, na ktorom ľudia veria viac »

Súťažia s dnešnou dobou

29.07.2014

Mladý človek = hrable, kefa, kladivo, lopata, špinavé ruky, napriek tomu stále s úsmevom. STOP! Je toto rovnica predstavy moderného študenta? Prečo sa nevydať po stopách overenej cesty väčšiny? viac »

mestske zastupitelstvo hazard Bratislava

Bratislavskí poslanci zakázali hazard v meste

30.03.2017 15:36

Z 30 prítomných poslancov bolo 27 za úplný zákaz hazardu na území hlavného mesta. Krátko pred hlasovaním odišli na protest poslanci Klubu pre Bratislavu.

USA, zástava, vlajka, Spojené štáty

Ekonomika USA vlani stúpla o 1,6 %, najmenej za 5 rokov

30.03.2017 15:34

Za celý minulý rok ekonomika Spojených štátov amerických vykázala rast o 1,6 percenta, čo je najmenej za päť rokov.

Rex Tillerson Mevlut Cavusoglu

Šéf americkej diplomacie v Ankare rokoval s tureckými predstaviteľmi

30.03.2017 15:18

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson dnes v Ankare rokoval s tureckými činiteľmi.

Kurganec 25 - Bojové vozidlo pechoty, ruská armáda

Projekt nákupu bojových vozidiel je ambiciózny, vraví Naď

30.03.2017 14:56

Ministerstvo záujem o toto prezbrojenie avizovalo už v Bielej knihe o obrane SR, ktorú schválila vláda minulý rok v septembri.

Lukáš Rusňák

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 4692x
Priemerná čítanosť článkov: 1173x

Autor blogu

Kategórie

Archív