Založ si blog

Ide nám “len” o život

Je miesto, kde sa každoročne stretnú tisícky mladých ľudí, ktorí chcú žiť! Nechcú žiť ale iba fyzicky, svoje žitie chcú posunúť do vyššej roviny než je prežívanie. Existuje niečo, čo ich dokáže naplniť do hĺbky, existuje nekonečné šťastie v ich očiach a láska sršiaca z nich. Kto teda sú?

Cez tristo bojovníkov pracujúcichna ranči v Kráľovej Lehote, všetci pripravujú cestu nielen pre tých, ktorí prídu na Campfest, oni totiž robia hlavne cestu pre Spasiteľa, aby sa šíril po tejto krajine, ich víziou je evanjelizovať Slovensko!

Boh je tu blízko. Ako to? Vidím ľudí, ktorí kričia do sveta o ich radosti, ako ich Pán urobil šťastnými aj cez všetky problémy. Počúvam, ako sa bratia a sestry zbližujú a spoznávajú do hĺbky seba a spoločne aj svojej viery. Vidím, ako skrz dotyk dokáže Boh uzdraviť fyzicky aj duševne. Nie je to “len” náboženstvo, je to taká eufória, že ju my kresťania chceme vykričať do sveta, aby ľudia zažili lásku rovnako ako my. Kresťanstvo je na tomto mieste živé!

O čo nám ide? O život svoj a o život ľudstva na tejto zemi. Prichádzame do sveta nielen preto, aby sme hovorili, že je Boh dobrý. Chceme, aby po nás ostali skutky, aby zbytok sveta videl, že žijeme inak, hoc máme rovnako hriechy. Aby videl na nás radosť, súdržnosť a šťastie. Svet môže byť lepším miestom, kde si ľudia vedia pomôcť, kde sa manželia budú milovať, kde súrodenci budú držať spolu, domy budú otvorené pre hostí a hnev či nenávisť miesto mať nebudú.

Nechcem sa rozpisovať, lebo presvedčiť sa o tom musíš sám. Ak chceš, od 31. júla do 3. augusta ťa radi uvidíme na Campfeste. Viac na www.campfest.sk

Nekresťan na kresťanskom festivale. Päť dôvodov!

29.07.2014

Na prvý pohľad si asi pomyslím, čo by som robil ako nekresťan na kresťanskom festivale ako je Campfest? Kládol by som si otázku, prečo by som vlastne navštevoval miesto, na ktorom ľudia veria viac »

Zázračné Slovensko, očarujúca zem!

29.07.2014

Kto by si predstavil ranč bez koní, pomyslel by som si o ňom, že je blázon. Takýto ranč ale naozaj existuje, stačí zavítať do obce Kráľova Lehota na Liptove. Bol som prekvapený, toto miesto viac »

Súťažia s dnešnou dobou

29.07.2014

Mladý človek = hrable, kefa, kladivo, lopata, špinavé ruky, napriek tomu stále s úsmevom. STOP! Je toto rovnica predstavy moderného študenta? Prečo sa nevydať po stopách overenej cesty väčšiny? viac »

rakúsko, hranice, utečenci, migranti, migračná kríza,

Rakúsko chce kvôli pašerákom utečencov hraničné kontroly so Slovenskom

18.01.2017 22:13

Posilnenie ochrany hraníc so Slovenskom je jedným z opatrení, ktoré chcú rakúski ministri Doskozil a Sobotka predstaviť v najbližších dňoch.

Obama, Barack Obama, rozlúčkový prejav,

Trump má právo na svoju víziu, povedal Obama na poslednej tlačovke

18.01.2017 21:45, aktualizované: 22:45

Odchádzajúci prezident Barack Obama sa na svojej poslednej tlačovej konferencii v úrade zdržal príkreho hodnotenia názorov svojho nástupcu Donalda Trumpa.

Anders Behring Breivik

Odvolací proces s Breivikom sa skončil

18.01.2017 20:28

Odvolací proces s nórskym masovým vrahom Andersom Behringom Breivikom v kauze údajného porušovania jeho práv vo väzení sa v stredu skončil.

euro, eurozóna, peniaze, graf

Nobelista Stiglitz varuje Európu pred americkým scenárom

18.01.2017 19:29

Americký nositeľ Nobelovej ceny za ekonómiu Joseph Stiglitz kritizoval plány Britov na opustenie EÚ a varoval Európu pred vývojom ako v USA.

Lukáš Rusňák

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 4607x
Priemerná čítanosť článkov: 1152x

Autor blogu

Kategórie

Archív