Založ si blog

Ide nám “len” o život

Je miesto, kde sa každoročne stretnú tisícky mladých ľudí, ktorí chcú žiť! Nechcú žiť ale iba fyzicky, svoje žitie chcú posunúť do vyššej roviny než je prežívanie. Existuje niečo, čo ich dokáže naplniť do hĺbky, existuje nekonečné šťastie v ich očiach a láska sršiaca z nich. Kto teda sú?

Cez tristo bojovníkov pracujúcichna ranči v Kráľovej Lehote, všetci pripravujú cestu nielen pre tých, ktorí prídu na Campfest, oni totiž robia hlavne cestu pre Spasiteľa, aby sa šíril po tejto krajine, ich víziou je evanjelizovať Slovensko!

Boh je tu blízko. Ako to? Vidím ľudí, ktorí kričia do sveta o ich radosti, ako ich Pán urobil šťastnými aj cez všetky problémy. Počúvam, ako sa bratia a sestry zbližujú a spoznávajú do hĺbky seba a spoločne aj svojej viery. Vidím, ako skrz dotyk dokáže Boh uzdraviť fyzicky aj duševne. Nie je to “len” náboženstvo, je to taká eufória, že ju my kresťania chceme vykričať do sveta, aby ľudia zažili lásku rovnako ako my. Kresťanstvo je na tomto mieste živé!

O čo nám ide? O život svoj a o život ľudstva na tejto zemi. Prichádzame do sveta nielen preto, aby sme hovorili, že je Boh dobrý. Chceme, aby po nás ostali skutky, aby zbytok sveta videl, že žijeme inak, hoc máme rovnako hriechy. Aby videl na nás radosť, súdržnosť a šťastie. Svet môže byť lepším miestom, kde si ľudia vedia pomôcť, kde sa manželia budú milovať, kde súrodenci budú držať spolu, domy budú otvorené pre hostí a hnev či nenávisť miesto mať nebudú.

Nechcem sa rozpisovať, lebo presvedčiť sa o tom musíš sám. Ak chceš, od 31. júla do 3. augusta ťa radi uvidíme na Campfeste. Viac na www.campfest.sk

Nekresťan na kresťanskom festivale. Päť dôvodov!

29.07.2014

Na prvý pohľad si asi pomyslím, čo by som robil ako nekresťan na kresťanskom festivale ako je Campfest? Kládol by som si otázku, prečo by som vlastne navštevoval miesto, na ktorom ľudia veria viac »

Zázračné Slovensko, očarujúca zem!

29.07.2014

Kto by si predstavil ranč bez koní, pomyslel by som si o ňom, že je blázon. Takýto ranč ale naozaj existuje, stačí zavítať do obce Kráľova Lehota na Liptove. Bol som prekvapený, toto miesto viac »

Súťažia s dnešnou dobou

29.07.2014

Mladý človek = hrable, kefa, kladivo, lopata, špinavé ruky, napriek tomu stále s úsmevom. STOP! Je toto rovnica predstavy moderného študenta? Prečo sa nevydať po stopách overenej cesty väčšiny? viac »

lajčák

Lajčák: Bezpečnostná rada OSN neodráža realitu dnešného sveta

20.02.2017 07:21

Nikto nespochybňuje, že Bezpečnostná rada OSN svojím zložením dnes odráža realitu z konca druhej svetovej vojny, a nie realitu dnešného sveta, tvrdí Lajčák.

Rumunsko, protesty,

Tisíce ľudí protestovali proti vláde už 20. deň po sebe

20.02.2017 07:14

Aj 20. deň po sebe vyšli v nedeľu večer do ulíc tisíce Rumunov, aby protestovali proti vláde, ktorú obviňujú zo snahy chrániť skorumpovaných politikov.

Alexis Tsipras, Grécko

Gréci opäť vzdorujú, hrozí im koniec v únii

20.02.2017 07:00

Keď pred dvoma rokmi vyhral grécke parlamentné voľby kontroverzný politik Alexis Tsipras, nad Európskou úniou sa začal vznášať mrak pochybností.

Turčianske Venuše

Turčianske Venuše

20.02.2017 00:21

Sme občianske združenie, ktoré pomáha ženám po operácii prsníka.

Lukáš Rusňák

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 4645x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie

Archív